Obchodní asistent/ka s AJ a SAP

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Nehledáme asistentka/ asistentku, ale samostatnou pravou ruku obchodníka. Pokud disponuješ zkušenosti s obchodem a zároveň s administrativou, které se nevyhýbáš a nebojíš se komunikovat v AJ, pak se neváhej na pozici přihlásit!

Pro plynulý zaškolovací proces usnadní praxe se systémem SAP.

  • zpracování a získávání podkladů pro obchodní nabídky (komunikace s dodavateli i v AJ)

  • zpracování kalkulací a cenových nabídek

  • vyřizování dotazů klientům směřující na produktové portfolio

  • rozvoj a podpora prodeje výrobků a služeb zákazníků ve spolupráci s obchodními zástupci

  • správa obchodních dat v systému SAP

Profil kandidáta

  • min. 2-3 roky v obchodní činnosti (obchodník, nebo pravá ruka obchodníka)

  • praxe a chuť zpracovávat administrativní úkony, reporty, analýzy

  • aktivní znalost AJ (komunikace s dodavateli)

  • výbornou znalost práce MS Office, MS Word, MS Excel, SAP

  • přátelský přístup, schopnost týmové spolupráce a samostatnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti

  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

  • motivující finanční ohodnocení dle dosažených zkušeností

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravování

  • možnost příspěvků na penzijní/životní pojištění a mnoho dalšího

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová