Obchodní zástupce | MSK | zajímavé odměny, prémie

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jsme společností, která se věnuje prodeji strojních komponent a hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici obchodního zástupce. Budete mít možnost pracovat s našimi stávajícími zákazníky, a zároveň se ponořit do světa hledání nových obchodních příležitostí. Vaše obchodní dovednosti budou zde mít možnost rozkvést a prospět nejen našim klientům, ale také vám.

  • Aktivní lov nových obchodních příležitostí a starost o existující zákazníky, přičemž připravíte podklady pro jednání a obchodní smlouvy.

  • Spolupráce na vývoji požadovaných produktů a případná adaptace na vhodné značky podle vašich dovedností.

  • Kalkulace cenových nabídek s možností vyjednávání se dodavateli.

  • Implementace propagace a marketingových akcí.

  • Precizní zaznamenávání vašich aktivit do systému a pravidelný reporting.

Profil kandidáta

  • Minimálně středoškolské vzdělání (výhodné v oboru strojírenství).

  • Úspěšná praxe na obchodní pozici.

  • Zkušenost s alespoň částí našeho produktového sortimentu, jako jsou převodovky, hydraulické systémy aj.

  • Schopnost týmové spolupráce a aktivní přístup.

  • Platný řidičský průkaz skupiny B a aktivní řidič.

  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Fixní mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

  • Kvartální bonusy

  • Smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům

  • Občasný home office po domluvě s nadřízeným

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvky na stravování

  • Příspěvky na penzijní připojištění

  • Příspěvky na volnočasové aktivity (Cafeterie/Multisport karta)

  • Flexibilní pracovní doba

  • Občerstvení na pracovišti

  • Pečlivé zaškolení

  • Pravidelné vzdělávání v oboru

  • Smlouva na HPP

  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4808585  Datum zveřejnění: 15.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.