IT support

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro rodinnou firmu s mezinárodním přesahem hledám nového parťáka do IT oddělení - pokud Vás baví uživatelský support, péče o IT techniku a případně i nějaký ten firemní SW včetně zavádění novinek, pak Vás rádi přivítáme mezi námi!

Náplň práce:

  • správa kancelářské techniky

  • podpora uživatelům v oblasti IT vybavení

  • práce se sítěmi LAN, VLAN a WLAN

  • zodpovědnost za funkčnost kamerových systémů

  • konfigurace routerů a switchů

  • správa systémů Windows

  • práce s Firewall, Cisco atd.

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání IT zaměření

  • praxe na podobné pozici

  • zkušenosti s implementací novinek

  • AJ na uživatelské úrovni v rámci IT

  • schopnost práce v týmu i na samostatných úkolech

  • pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • stabilní práci s dobrým ohodnocením a v přátelském týmu

  • 13. plat a další odměny

  • mobil, notebook

  • dotované stravování a občerstvení na pracovišti

  • jazykové kurzy

  • možnost profesního růstu

  • firemní akce

  • a další benefity...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová