Asistent/ka půjčovny stavebních strojů (nástup možný ihned)

Praha

Popis pozice

Náš skvělý klient – výrobce, prodejce a pronajímatel stavebních strojů, hledá nového kolegu/kolegyni, který/á bude mít na starosti administrativní podporu půjčovny strojů.

Pokud hledáte administrativní pozici, rád/a komunikujete s lidmi a chcete pracovat pro menší společnost, ve které převládá rodinná atmosféra, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

  • Zpracování objednávek, fakturace

  • Komunikace se zákazníky

  • Komunikace a spolupráce s ostatními firemními pobočkami v ČR

  • Řešení základních technických problémů zákazníků

  • Komunikace a spolupráce se servisními techniky

  • Koordinace půjčovny strojů v rámci celé ČR

  • Ad-hoc administrativní úkoly

Profil kandidáta

  • Máte relevantní pracovní zkušenosti z oblasti administrativy

  • Vaše čeština/slovenština je na úrovni rodilého mluvčího

  • Znalost AJ nebo NJ je velkou výhodou, ale ne nutnou podmínkou

  • Ovládáte MS Office na běžné uživatelské úrovni, SAP výhodou

  • Jste příjemná, komunikativní osoba

  • Byli bychom rádi, kdybyste měl/a pozitivní vztah k technice

Nabízíme

  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravenky

  • Vzdělávací kurzy, školení

  • Pobočka je otevřená 7:00 – 16:00 (po – čt), 7:00 – 14:30 (pá)

  • Lokalita: Praha - Michle

  • Nástup: možný ihned

  • Pozice je zástup za MD - pracovní smlouva je na 3 roky

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420 731 637 828
ID: 4810650  Datum zveřejnění: 17.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.