Ředitel pobočkové sítě v ČR - služby technického charakteru

Praha

Popis pozice

Máte zkušenosti jako ředitel / manažer / vedoucí pobočkové sítě, která poskytovala služby technického charakteru (např. servisy automobilů či strojů), případně z non-food retailu (např. DIY, stavebniny) ve velkém regionu (ideálně v rámci celé ČR)?

Hledáte změnu, nebo novou pracovní příležitost ?

Bydlíte, (nebo jste připraveni se přestěhovat) v Praze a jejím okolí ?

Ozvěte se, mám pro vás zajímavou pozici !
V této pozici budete zodpovědný/á za bezproblémové fungování pobočkové sítě společnosti na teritoriu celé ČR.

Povedete několik desítek lidí prostřednictvím vedoucích jednotlivých poboček, budete budovat a rozvíjet týmy na pobočkách

Budete garantovat a dále rozvíjet kvalitu poskytovaných služeb na pobočkách, maximální spokojenost zákazníků a efektivita provozu budou vaše hlavní mety.

Budete úzce spolupracovat s dalšími týmy ve společnosti, zejména s oddělením obchodu a servisu

Vašim nadřízeným bude ředitel společnosti

Profil kandidáta

Pro váš úspěch je nezbytné mít :

  • aktivní dobrou znalost anglického jazyka

  • zkušenosti s provozním řízením větší pobočkové sítě (i menších provozoven) ideálně technického charakteru (DIY, stavebniny, servisní střediska apod.) na území ČR.

  • manažerské schopnosti, leadership, zodpovědnost

  • kancelář firmy je v Praze, je třeba počítat s převážnou přítomností v sídle společnosti

Nabízíme

  • příležitost uplatnit se na klíčové pozici ve významné mezinárodní společnosti

  • finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice

  • automobil i pro soukromé účely

  • atraktivní bonusový systém a řadu dalších benefitů

Benefity

  • Služební automobil

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Šindelář
+420 739 348 798
ID: 4810651  Datum zveřejnění: 17.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.