Manažer kvality | Vedení týmu v automotive

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Automotive společnost, která se zabývá výrobou lankových mechanismů a systémů pro různorodé značky automobilů, nyní hledá Manažera kvality, který se postará o vedení a rozvoj týmu kvality!

Máte zkušenost s řízením kvality v automotive, dokážete řídit a podpořit tým kolegů a vyznáte se i v různých normách využívaných v rámci kvality (IATF/VAD)? Pak je tato pozice přímo pro Vás!

  • Vést a podporovat rozvoj týmu kvality – 12 lidí

  • Odpovídat za dodržování norem jako je IATF/VAD

  • Odpovídat za implementování požadavků Formel Q8 do QMS

  • Zajišťovat optimalizaci kontrolních procesů firmy

  • Účastnit se různých auditů

  • Účastnit se technických jednání se zákazníky ve vývojové fázi

  • Reportovat vedení společnosti a další

Profil kandidáta

  • Znalost IATF/VDA normy a požadavky Formel Q8

  • Znalost nástrojů na řízení kvality

  • Zkušenost v oblasti kvality a motivace k vedení týmu

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Firemní auto i soukromým účelům

  • 5 dnů volna navíc

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby

  • Možnost občasné práce na home-office

  • Stravenková karta

  • Vzdělávací kurzy v rámci firmy

  • Notebook, mobilní telefon

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Nagyová
+420771287508
ID: 4811279  Datum zveřejnění: 18.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.