Přípravář pro železniční stavby

Praha

Popis pozice

Pro mezinárodní stavební společnost, která působí například v oblasti pozemních stavbách, dopravních stavbách nebo například v monolitických konstrukcích, hledám přípraváře.

  • příprava technické dokumentace staveb

  • vedení výběrových řízení

  • podpora nadřízeného a spolupráce s ostatními odděleními společnosti

  • vyřizování fakturace a evidence nákladů stavby

  • archivace dokumentace

  • spolupráce na tvorbě objednávek a smluv

Profil kandidáta

  • vzdělání stavebního směru

  • orientace v projektové dokumentaci

  • zkušenost na obdobné pozici

  • znalost práce na PC (MS Office)

  • Řp. sk B

Nabízíme

  • zajímavé projekty v Praze a okolí

  • mzdové ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem

  • 25 dní dovolené

  • sick days

  • stravenkový paušál

  • příspěvky na Multisport kartu

  • příspěvky na penzijní připojištění

  • vzdělávací kurzy a školení

  • spolupráce na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4812672  Datum zveřejnění: 20.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.