Vedoucí týmu

Praha

Popis pozice

Hledáte zajímavou pracovní příležitost v oboru gastronomie? Máte pozitivní vztah k jídlu a k tomu zkušenosti s vedením týmu? Chcete být součástí unikátního projektu kvalitních značkových produktů? Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou a k tomu další zaměstnanecké benefity.
Řízení výrobního týmu

Zajištění plynulého chodu celého provozu

Aktivní řízení a organizace směny

Profil kandidáta

Zkušenosti z potravinářské výroby výhodou

Zkušenosti s řízením menšího kolektivu a organizací výroby výhodou

Pozitivně naladěnou osobu se zájmem pracovat v oboru gastronomie

Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

Dlouhodobé pracovní uplatnění v lokalitě Praha východ

Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Jedinečnou příležitost být součástí zajímavého projektu v gastronomii

Možnost uplatnit praxi z potravinářské výroby a zkušenosti s řízením menšího týmu

Týden dovolené navíc

Vzdělávací a teambuildingové akce

Dobré jídlo během celého dne a slevy na produkty a jídlo s sebou

Parkování a svozy zajištěny

Super kolektiv profesionálních kolegů

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4814082  Datum zveřejnění: 23.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.