Finančí Manažer - Rezidenční Development

Praha

Popis pozice

Přední zahraniční developer, který působí v oblasti rezidenčních nemovitostí, momentálně hledá Finančního Manažera se zkušenostmi přesně v této oblasti.

  • Řízení portfolia aktiv, diverzifikace rizik

  • Manažování 2 účetních, dohled nad celým účetnictvím

  • Komunikace s investory a bankami

  • Řízení cash flow a budgetu

  • Reporting majiteli společnosti

  • Daily usage of English

Profil kandidáta

  • Alespoň 5 let zkušeností na vedoucí pozici ve financích ve společnosti, která staví rezidenční nemovitosti - nutnost

  • Zkušenosti s cash flow planningem, zakládání SVJ

  • Pokročilý anglický jazyk

Nabízíme

  • Manažerský balíček ve stabilní společnosti s nádhernými rezidenčními projekty

  • Moderní kanceláře uprostřed Prahy navržené na mieru

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tomáš Geist
+420733169866