Team Leader Windows/Linux do automotive

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáš novou příležitost, kde využít své znalosti a zkušenosti v oblasti administrace operačních systémů? Láká tě stabilní prostředí renomované automotive společnosti s velmi dobře nastavenými procesy? Pokud ano, pak ti nabízíme skvělou práci a spoustu lákavých benefitů k tomu.

  • vedení týmu (14 lidí)

  • podpora profesního rozvoje členů týmu

  • koordinace projektů

  • optimalizace, aktualizace, úpravy a zodpovědnost za procesy

  • řízení zranitelností

  • účast na tvorbě IT strategie

Profil kandidáta

  • pokročilé znalosti operačních systémů Windows a/nebo Linux na úrovni architekta

  • schopnost převzít technickou odpovědnost a podporovat růst týmu

  • znalost ITSM a souvisejících procesů je klíčová

  • znalost agilních metod je výhodou

  • schopnost pracovat a spolupracovat v mezinárodním týmu

  • výborná znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • moderní pracovní prostředí, profesní růst, možnost zahraničních stáží

  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

  • příspěvek na dopravu

  • 5 týdnů dovolené

  • podporu odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje

  • velmi chutné jídlo v závodní jídelně (25 Kč,- polévka, hl.jídlo, salát)

  • vlastní lékaře, fyzioterapeuty, psychologa

  • jesle, školku, odpolední klub pro děti do 15 let, prázdninové aktivity pro děti zaměstnanců – letní tábory

  • odměnu za dlouholetou práci, odměny při životním jubileu a při odchodu do důchodu

  • flexibilní systém elektronických benefitů

  • zvýhodněné tarify telefonování

  • programy na podporu zdraví a správného životního stylu (semináře, cvičení, dny zdraví)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kristýna Martincová
+420255702346
ID: 4815694  Datum zveřejnění: 24.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.