Konstruktér | Jednoúčelové stroje | Solid Edge

Kraj Vysočina

Popis pozice

Do společnosti, která má odběratele po celém světě a disponuje několika patenty, hledám konstruktéra jednoúčelových strojů.

Pozice je vhodná pro juniorní i seniorní kandidáty.
Náplní vaší práce bude vývoj konstrukce jednoúčelových strojů.

Budete tvořit výrobní dokumentaci a spolupracovat na tvorbě nových konceptů.

Čeká vás komunikace s výrobou a oddělením nákupu.

Budete technickou podporou při montáži strojů.

Profil kandidáta

Očekáváme kandidáta se strojírenským vzděláním, který má praxi v oboru konstrukce a znalost 3D konstrukčního programu (například SolidEdge).

Hledáme samostatného a komunikativního konstruktéra, který je kreativní a nebojí se představit také vlastní nápady.

V případě, že máte zkušenost s konstrukcí jednoúčelových strojů či přehled v oboru automatizační techniky, neváhejte zaslat váš životopis.

Nabízíme

Můžete se těšit na zajímavé mzdové ohodnocení, 13. mzdu a měsíční bonusy.

Zaměstnavatel nabízí týden dovolené navíc a dny volna navíc při významných rodinných událostech.

Společnost vám bude přispívat na stravování, penzijní a životní pojištění.

Čekají vás společenské firemní akce a zázemí společnosti s moderním výrobním prostředí.

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Zemánková
+420734691538
ID: 4815861  Datum zveřejnění: 25.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.