Design Engineer

Liberecký kraj

Popis pozice

  • návrh a design výrobků v programech CAD

  • spolupráce s oddělením výroby, technologie

  • podílení se na nových řešeních

  • vytváření technické dokumentace

  • komunikace se zákazníky, specifikace požadavků

Profil kandidáta

  • znalost konstrukčních programů - CAD, SolidWorks

  • technické myšlení

  • zkušenosti v oblasti strojírenství, výroby, automotive

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - vedení je zahraniční a každý den AJ využijete

Nabízíme

  • zajímavá práce v malé firmě v srdci Českého ráje

  • jasně daný produkt a možnost spolupráce s velkými automotive společnostmi

  • příspěvek na stravování

  • a další

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4817435  Datum zveřejnění: 26.4.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.