Finanční účetní - junioři vítáni

Středočeský kraj

Popis pozice

Strojírenská výrobní společnost nyní hledá do svého finančního oddělení šikovnou posilu.

Pokud chcete nastartovat svoji kariéru v oblasti účetnictví zahraniční stabilní společnosti, budeme se těšit na Váš životopis.

  • Online zpracování faktur, které nejsou spojeny s nákupními objednávkami

  • Spolupráce s centrem sdílených služeb (FSSC v Tallinnu, Estonsko)

  • Kontrola správnosti a přesnosti zaúčtování faktur v FSSC

  • Zpracování a kontrola cestovních a drobných výdajů

  • Archivace cestovních dokladů a přijatých faktur

  • Příprava podkladů pro audit

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření

  • Teoretické znalosti účetních principů ze střední/vysoké školy

  • Základní komunikativní znalost angličtiny

  • Pečlivost, smysl pro detail a čísla

Nabízíme

  • Mzda 36-45 000 Kč dle zkušeností

  • Roční odměna

  • Týden dovolené navíc

  • Hybridní model práce-možnost využívání Home office

  • Dotované stravování

  • Penzijní připojištění

  • Příspěvek na sport a kulturu

  • Jazykové kurzy

  • Zaměstnanecké akcie

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iveta Moniak