Nákupčí

Pardubický kraj

Popis pozice

Hledám posilu do minitýmu nákupčích!

Tato pozice Vám umožní využít Vaše zkušenosti v oblasti nákupu a komunikace s dodavateli. Pokud jste již na podobné pozici pracovali, dokážete zvládnout výběrko na nové dodavatele a nezaleknete se ani komunikace v angličtině, jste náš člověk.

Náplň práce:

  • zajištění materiálu pro výrobu

  • výběr a hodnocení nových dodavatelů

  • příprava a vyhodnocení výběrových řízení

  • hledání optimalizací a úspor

  • objednávky a odvolávky u stávajících dodavatelů

  • komunikace napříč výrobou

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • praxe v nákupu technického směru

  • AJ na úrovni bezproblémové komunikace s dodavateli

  • uživatelská práce na PC (Excel, příp. SAP)

  • dobré organizační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání vedle dlouholetých kolegů

  • dny zdravotního volna

  • příspěvek na penzijko

  • dotované stravování

  • mobil, notebook

  • flexibilní pracovní dobu

  • a další odměny...

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová