Administrativní referent | Zajímavé mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

V současné době hledáme nového člena týmu na pozici Administrativního referenta. Společnost vyznačuje precizní obrábění a nejen to. Je také předním dodavatelem prvotřídních návarů vyrobených z niklových slitin, složitých montovaných celků, a dokonce provádí hydrostatické a plynové tlakové zkoušky. Staňte součástí této inovativní a dynamické organizace!

  • Pečlivě sleduje a udržuje evidenci objednávek

  • Koordinuje a organizuje odvoz hotových výrobků

  • Provádí fakturaci pro dohotovené výrobky a aktivně sleduje termíny splatnosti

  • Stará se o smluvní dokumentaci

  • Předává objednávky do specializovaných oddělení pro další zpracování

  • Rychle informuje specializované oddělení o jakýchkoli změnách z jednání se zákazníky

  • Připravuje potřebné dokumenty pro expedici výrobků

  • Efektivně využívá informační systém HELIOS

  • Spolupracuje na celních deklaracích

Profil kandidáta

  • Absolvované středoškolské vzdělání

  • Základní dovednosti v anglickém jazyce

  • Schopnost organizace a plánování

  • Schopnost pracovat samostatně

  • Znalosti práce s počítačem

  • Ochota cestovat v rámci pracovních povinností

  • Předchozí zkušenost v oblasti strojírenství je výhodou

  • Připravenost pracovat přesčas, pokud to situace vyžaduje

  • Dobré komunikační dovednosti

  • Znalost postupů celní deklarace je výhodou

Nabízíme

  • Stálé zaměstnání na plný úvazek v jednosměnném provozu s atraktivním nástupním platem od 34 000,- do 37 000,- Kč, podle vašich znalostí a dovedností, k tomu různé odměny a prémie Pracovní doba 7,5 hodiny s 30minutovou přestávkou

  • 25 dnů dovolené pro zajištění vašeho zaslouženého odpočinku

  • Stravenky pro pohodlné obědování

  • Možnost využití penzijního připojištění pro plánování budoucnosti

  • Různé příplatky a vyplácení práce přesčas pro odměnu vašeho nasazení

  • Odměna za aktivní přístup k práci, který nám pomáhá růst a rozvíjet se

  • Možnosti dalšího profesního rozvoje a růstu v rámci společnosti

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4820654  Datum zveřejnění: 2.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.