Technolog - farmacie, potravinářství, chemické zaměření

Praha

Popis pozice

Jste vystudovaný v oblasti VŠCHT a máte zkušenosti nebo chcete dělat na pozici technologa? Hledám pro farmaceutickou společnost šikovného technologa a nabízím nejen skvělé prostředí, ale zejména hodně zajímavé benefity!

Více informací naleznete níže nebo mi zavolejte na 730 580 999 a já Vám řeknu bližší informace. Těším se na Vaše životopisy.

  • Zavádění, kontrola a optimalizace technologických postupů

  • Využívání metod ke zlepšování a zefektivnění výrobního procesu

  • Řešení technologických problémů, které mohou vzniknout ve výrobě

  • Vedení svěřených projektů dle zadání nadřízeného

  • Účast na auditu SVP a HSE

  • Zodpovědnost za řízení a hodnocení rizik

  • Zodpovědnost za tvorbu a udržování NSP ( norma spotřeby práce ) a NSM ( norma spotřeby materiálu )

  • Spolupráce např. s oddělením kvality a dalšími odděleními napříč organizací

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ - chemicko - technologický směr

  • znalost zásady SVP, technologických postupů a výrobní dokumentace

  • Předešlé zkušenosti jako technolog ve farmacii, potravinářství či v chemickém průmyslu

  • Znalost SAP výhodou

  • Znalost Excel

  • AJ - středně pokročilá úroveň

Nabízíme

  • Po zkušební době výběr z široké škály benefitů v hodnotě 11 000 Kč ročně

  • Práci v čistém a plně klimatizovaném prostředí

  • Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod

  • Nárok na dovolenou nad rámec zákoníku práce, celkem 25 dní ročně

  • Příspěvek na stravování formou stravenky v hodnotě 85 Kč

  • Očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem

  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance až 30 000 Kč

  • Pro mimopražské a mimostředočeské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku

  • Parkování v areálu společnosti

  • Kadeřník v areálu společnosti

  • Sportovní aktivity organizované zaměstnanci v blízkém okolí

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Zbořilová
+420 730 580 999
ID: 4820659  Datum zveřejnění: 2.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.