Jihlava volá! l zajištěné ubytování

Kraj Vysočina

Popis pozice

Hledáme zapálené a zručné jedince pro montáž světlometů. Pokud máte zájem o dynamickou práci a jste ochotni pracovat v třísměnném/nepřetržitém režimu, pak jste tím, koho hledáme!

  • Montáž světlometů na vozidla dle přesných specifikací a pokynů.

  • Zajištění kvality montáže a dodržování bezpečnostních standardů.

  • Pravidelná údržba a čištění pracoviště.

  • Spolupráce s ostatními členy týmu a nadřízenými.

Profil kandidáta

  • Zkušenost v oboru výhodou, ale není podmínkou.

  • Manuální zručnost a pečlivost.

  • Schopnost pracovat v týmu.

  • Spolehlivost a zodpovědnost.

Nabízíme

  • Průměrný výdělek od 30 000 Kč dle zkušeností a výkonnosti.

  • Zajištěné ubytování pro zaměstnance mimo Jihlavu.

  • Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti.

Benefity

  • Zajištěné ubytování

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Bez nutnosti ČJ

  • Příspěvek na ubytování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbara Rduch
+420 702 197 467
ID: 4820931  Datum zveřejnění: 2.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.