Servisní mechanik na dílně

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Baví Vás technika, mechanika a nebojíte se velkých strojů? Pak čtěte dál!
Vaším úkolem bude servis stavební techniky a stavebních strojů. Práce je vykonávána na dílně v Brně, nikam není třeba cestovat. Budete určovat závady na strojích, navrhovat a realizovat řešení vedoucí k opravě stroje. Při práci je také důležité komunikovat se zákazníky.

Profil kandidáta

Náš malý tým doplní fajn člověk s technickým vzděláním a nějakými zkušenostmi na technické pozici (servis a oprava strojů) a dobrými komunikačními dovednostmi.

Nabízíme

Práce na dílně bez výjezdů v malém příjemném kolektivu.

Finanční bonusy ke mzdě a příspěvek na stravování.

Týden dovolené navíc a k tomu také zdravotní volno.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Rojíková
ID: 4821165  Datum zveřejnění: 2.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.