Vedoucí výroby

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Pro tradiční českou společnost působící mimo automotive hledám nového kolegu na pozici Vedoucí výroby.

Hledám přirozenou autoritu s praktickou zkušeností ze zakázkové výroby.

  • Odpovědnost za efektivní a bezproblémový průběh výroby

  • Zavádění a dodržování výrobních postupů

  • Plánování výrobních kapacit

  • Vedení většího týmu zaměstnanců

  • Komunikace napříč odděleními

Profil kandidáta

  • Zkušenosti ze zakázkové výroby déle než 2 roky

  • Praxi s vedením většího týmu

  • Technické znalosti v oblasti optimalizace výroby

  • Týmovost a komunikace při práci s lidmi

  • Samostatnost a tah na branku

  • Flexibilita a schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Prostor pro seberealizaci a vzdělávání

  • Služební vůz a telefon i pro soukromé účely

  • Zajímavé finanční ohodnocení + bonusy dle výsledků

  • Benefitní program – sport, volný čas, vzdělávání

  • 25 dní dovolené

  • Prostředí mimo korporát

  • Tým, který je připraven vždy pomoci

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4825113  Datum zveřejnění: 7.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.