Výkonný asistent CEO - příležitost pro absolventy!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máme pro vás mimořádnou příležitost! Hledáme kandidáta, který bude spolupracovat přímo s CEO společnosti BR GROUP a stane se tak nedílnou součástí stále rozvíjející se společnosti.

BR GROUP je česká holdingová společnost, jejíž hlavním cílem je rozvoj českého průmyslu a jeho expanze na globální trhy. Specializuje se zejména na průmyslový textil, automobilový průmysl a strojírenství.

  • Přímá podpora CEO v denní operativě a v řízení strategických projektů

  • Organizace a koordinace schůzek

  • Řešení operativních úkolů

  • Příprava prezentací, dokumentů a reportů pro management společnosti

  • Organizace a dodržování časových termínů

  • Komunikace s interními i externími partnery

Profil kandidáta

  • Máte vysokoškolské vzdělání

  • Umíte efektivně řídit svůj čas, prioritizovat a zvládat náročné úkoly

  • Mluvíte anglicky na komunikativní úrovni a nezaleknete se schůzky v angličtině

  • Máte schopnost pracovat s daty a vytvářet komplexní reporty a analýzy

  • Máte výbornou znalost MS Office, hlavně Excelu

  • Jste analytický typ a dokážete rychle vyhodnocovat informace

  • Jste komunikativní a máte reprezentativní vystupování

  • Preferujeme zkušenost ze zahraničí (například program Erasmus)

Nabízíme

  • Budete spolupracovat přímo s CEO společnosti, což vám umožní získat cenné zkušenosti

  • Stanete se součástí firemního prostředí, které podporuje kariérní postup do dalších pozic v rámci společnosti

  • Každý den bude jiný – budete mít možnost zapojení se do široké škály projektů, úkolů

  • Čeká vás také týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování a spoustu dalšího!

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4826567  Datum zveřejnění: 10.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.