Elektroúdržbář - bez nočních směn!

Kraj Vysočina

Popis pozice

Do týmu údržby hledáme nového kolegu se specializací na elektro - pozice je vhodná jak pro nové absolventy v oboru, tak i pro zkušenější uchazeče s praxí v údržbě výrobních i nevýrobních zařízení. Pokud tedy sháníte stabilní práci bez nočních směn a s volnými víkendy, jste z Jihlavy či okolí a disponujete elektro vzděláním s vyhláškou, pak je tato pozice přesně pro Vás!

Pozice je přímo do kmenového stavu spolenčnosti, nejedná se o agenturní zaměnstnání!!!

Náplň práce:

  • pravidelná preventivní údržba výrobních strojů a linek

  • řešení nenadálých poruch, hledání příčin a jejich náprava

  • údržba nevýrobních elektro zařízení v areálu

  • spolupráce s operátory výroby, seřizovači, mistry atd.

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro

  • vyhláška 50 (dnešní NV 194)

  • orientace v elektrodokumentaci

  • praxe v oboru vítána, ale není podmínkou

  • manuální zručnost a pečlivost

  • ochota pracovat v režimu ranních a odpoledních směn

Nabízíme

  • práci v přátelském a nápomocném kolektivu bez nočních směn

  • mzdu v rozmezí 32 - 40.000Kč hr. dle zkušeností

  • příspěvky na dopravu a stravování

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijko

Pokud Vás nabídka zaujala, ragujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová