Kontrolor kvality | zajištěné ubytování | mzda až 45 000 Kč

Jihočeský kraj, Česko

Popis pozice

Do keramické výroby hledáme dělníky do střediska glazovny, kontroly kvality a balírny.

K práci Vám poskytneme ubytování.

  • práce na 2 směny (5:30 - 14:15, 14:15 - 23:00)

  • oprava výrobků hrnčířskými nástroji

  • jejich manipulace k převozu

  • kontrola kvality hotových produktů

  • příprava k balení a expedici

  • z důvodu fyzické náročnosti je práce vhodná pro muže

Profil kandidáta

  • pečlivost

  • dodržování nastavených pravidel pro udržení kvality

  • zkušenosti z výroby

  • fyzická zdatnost

Nabízíme

  • Měsíční mzda až 45 000 Kč

  • příplatek za odpolední směnu 26 Kč/h

  • příplatek za noční směnu 34 Kč/h

  • příplatek za práci přesčas a o víkendu

  • variabilní složka mzdy 33 %

  • bonus za docházku 2 700 Kč/měsíc

  • 25 dní dovolené

  • příspěvek na stravování 55 % z ceny

Benefity

  • Zajištěné ubytování

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jirmanová
ID: 4827531  Datum zveřejnění: 11.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc