Vedoucí servisních techniků - balicí stroje

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Jste technicky zaměřený člověk a vyznáte se v technické dokumentaci? Máte zkušenost s jednáním se zákazníky a umíte anglicky?

Do výrobního závodu nedaleko Benešova hledáme vedoucího servisních techniků, který bude komunikovat se zákazníky a koordinovat práci techniků.

  • Komunikovat se zákazníky z ČR i z celé Evropy.

  • Evidovat poruchy a reklamace od zákazníků.

  • Plánovat a koordinovat servisní práce.

  • Zajišťovat výjezdy servisních techniků.

  • Úzce spolupracovat s výrobou a obchodním oddělením.

  • Vytvářet cenové nabídky na jednotlivé opravy.

Profil kandidáta

  • Máte vzdělání technického směru (strojní nebo elektro).

  • Dobře se vyznáte v technické dokumentaci.

  • Mluvíte velmi dobře anglicky, dokážete řešit technické záležitosti se zákazníkem.

  • Mluvíte výborně česky nebo slovensky.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • 13. plat

  • Příspěvek 100 Kč na jídlo za odpracovaný den

  • Stravování v závodní kantýně

  • Flexibilní pracovní doba

Benefity

  • 13. plat

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Enochová
ID: 4828275  Datum zveřejnění: 13.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.