Zámečník-Modelář

Praha

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání v Praze a jste manuálně zručný, máte zkušenosti s obsluhou vrtacích a závitořezných strojů? Orientujete se ve výkresové dokumentaci a máte praxi s ručním broušením dílů? Praxe Vám nechybí a rádi byste se dozvěděli více? Tak neváhejte, ozvěte se nám. Nabízíme komplexní škálu benefitů, ze kterých si každý vybere:

  • Zkrácená pracovní doba na 37,5 hodin týdně

  • 6 týdnů placeného volna

  • Odpovídající mzdové ohodnocení podle zkušeností

  • Měsíční prémie až 10%

  • Bonus za docházku

  • Plně hrazené stravenky

  • 6% příspěvek na volný čas či pojištění

  • Podpora zdravého životního stylu: částečně dotovaná Multisport kartu a plně vybavené fitness centrum v budově

· Růrznorodá práce na základě výkresové dokumentace a specifikací

· Zejména ruční opracování přesných dílů

· Dokončovací práce pomocí vrtacích strojů, leštění atd.

· Jednoduché povrchové úpravy

· Kontrola rozměrů dílů

· Práce s nebo vzduchovou bruskou

Profil kandidáta

  • Vyučení v oboru strojírenství nebo v oboru leteckého mechanika

  • Orientace v technických výkresech, znalost měření

  • Pokročilou znalost českého jazyka

  • Manuální zručnost a preciznost

Výhodou je praxe v ručním opracování dílů či na obdobné pozici

Nabízíme

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4829071  Datum zveřejnění: 14.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.