Junior/ Senior Inženýr v oblasti vývoje (pozice je vhodná i pro absolventy)

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

Jsi čerstvý absolvent VŠ bakalářského nebo magisterského studia na fakultě elektro nebo máš středoškolské vzdělání s předchozí zkušeností ve vývoji?

Pokud máš technické smýšlení, tak je to pracovní příležitost pro tebe.

Pokud máš zájem pracovat ve vývojovém oddělení, pošli nám svůj životopis.

  • vyhodnocování legislativních požadavků produktů vedoucích ke snížení dopadu na ŽP

  • zajištění podkladů o shodě produktu

  • tvorba a spolupráce na designu výrobků

  • tvorba technické dokumentace a příslušných dokumentů

  • komunikace s testovacím oddělením

  • spolupráce s kolegy z oddělení vývoje a kvality, mateřskými společnostmi v zahraničí

  • možnost i vycestovat občasně do zahraničí

  • spolupráce na vlmi zajámavých projektech

Profil kandidáta

  • bakalářské/magisterské vzdělání - elektro

  • nebo předchozí praxe ve vývoji

  • angličtina na komunikativní úrovni

  • orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

  • pravidelné každoroční navyšování mzdy

  • náborový příspěvek

  • osobní ohodnocení 2 500 Kč (měsíčně)

  • mesíční docházkový bonus v hodnotě 1500 kč

  • 2x půlroční bonus = plná 13. mzda

  • 14. mzda

  • flexibilní pracovní doba

  • možnost občasného HO

  • 5 týdnů dovolené

  • 5 sick days

  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

  • dotované závodní stravování

  • pitný režim na pracovišti zdarma

  • jazykové kurzy a vzdělávací kurzy v pracovní době

  • zvýhodněný mobilní tarif

  • Cafeteria system - využijete např. na sportovní aktivity, kulturu nebo dovolenou (6000 Kč /rok)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4830226  Datum zveřejnění: 15.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.