Facility Koordinátor

Praha

Popis pozice

Hledáme Facility Koordinátora, který se připojí k týmu našeho významného klienta a bude mít klíčovou roli v zajištění efektivního a bezproblémového fungování pracovních prostorů. Tato pozice zahrnuje širokou škálu úkolů spojených s Facility Managementem a koordinací.

  • Komunikace s klientem, pronajímatelem, dodavateli

  • Vyjednávání cen a smluvních podmínek s dodavateli

  • Vytváření objednávek a schvalování

  • Zodpovědnost za přidělený finanční rozpočet

  • Řešení nedostatků v objednaných a poskytovaných službách třetí stranou

  • Reporting

  • Zastupování Facility Managera a hlavní recepční

  • Příprava podkladů, cenových rozborů a návrhů

Profil kandidáta

  • Zkušenosti v oblasti Facility Managementu – koordinací výhodou

  • Schopnost efektivní komunikace a řešení problémů

  • Organizační dovednosti a schopnost plánovat a koordinovat úkoly

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • Uživatelskou znalost MS Office, s důrazem na Excel

  • Sebemotivace, silná orientace na klienta

Nabízíme

  • Možnost profesního růstu v mezinárodní společnosti

  • Moderní pracovní prostředí a podpora pro osobní rozvoj

  • Benefity

  • Hlavní pracovní poměr

Benefity

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Farida Alieva
+420 703 865 271
ID: 4831074  Datum zveřejnění: 15.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.