Koordinátor servisních zakázek (TZB)

Praha

Popis pozice

Do společnosti zabývající se komplexní projekcí, realizací a servisem souborů technických zařízení budov hledáme koordinátora servisních zakázek! Budete mít na starost zpracování nabídek záručních a pozáručních servisů TZB technologie – komunikaci s klienty a následně s externími servisními partnery a specifikaci podkladů.

  • Zodpovědnost za servisní zakázky

  • Kontakt se zákazníky, vyřizování požadavků

  • Zpracování nabídek (s podporou asistentky servisu)

  • Komunikace se servisními techniky, management externích servisních služeb

  • Specifikace podkladů pro nákup materiálu

Profil kandidáta

  • Znalost systémů TZB

  • Zkušenost na podobné pozici, případně zkušenost ve facility managementu

  • Komunikační dovednosti, samostatnost, prozákaznický přístup

Nabízíme

  • Zajímavou práci se skvělými kolegy, neformální firemní kulturu

  • Adekvátní finanční ohodnocení, navíc 13. a 14. mzdu

  • Služební automobil a mobilní telefon

  • Flexibilní pracovní dobu a možnost využití Home Office

  • Příspěvek na stravování

  • Možnost dalšího vzdělávání a kurzů

  • Nástup ihned nebo dle Vašich možností

  • Smlouvu na dobu neurčitou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Služební automobil

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4831079  Datum zveřejnění: 15.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.