Brigádník do skladu s možností přestupu do kmene

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme spolehlivého a pečlivého kolegu do přátelského týmu na oddělení logistiky!

Prace je pro společnost, která se zabývá výrobou cementových a PVC podlah v Paskově.

Možnost přestupu na HPP a do kmene!

  • Dělnické práce ve skladě (manuální přesouvání materiálu)

  • Obsluha VZV, práce v interním systému a se čtečkou materiálu

  • Práce na dvousměnný provoz (ranní a odpolední směny)

Profil kandidáta

  • Manuální zrušnost

  • Zkušenost s řízením VZV

  • Platný průkaz VZV je výhodou

  • Ochota pracovat a učit se novým věcem

  • Flexibilitu a samostatnost

  • Spolehlivost a na domluvenou směnu vždy dorazíte

Nabízíme

  • Mzda 130 Kč/hod.

  • Smlouva na DPČ a po zaučení možnost přestupu do kmene na HPP

  • Nástup ihned

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Kostková
+420 731 634 084
ID: 4831562  Datum zveřejnění: 16.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 130 Kč/hod.