CNC technik: 50 000 Kč měsíčně!

Středočeský kraj

Popis pozice

Jste specialistou na CNC stroje a technologie? Láká Vás práce u úspěšné mezinárodní společnosti, která vlastní prestižní technologické know-how? V roce 2021 bude zahájen unikátní provoz v novém výrobním závodě.
  • práce s CNC stroji

  • obrábění kovů

  • uplatnění metod metalurgie

  • obrábění, broušení, řezání, leštění

  • práce s měřicími přístroji, kontrola kvality

  • dohled nad dodržováním postupů a správnosti výroby

  • programování CNC strojů v programech MathLab a Python

Profil kandidáta

  • SŠ/ popř. vyučení v technickém oboru, ideálně strojního, zaměření

  • Zkušenost s prací s CNC stroji - ideálně obrábění kovů, 5ti-osé, vysoká přesnost, znalost metrologie

  • Ochota pracovat ve směnném 12ti hod. provozu

  • U některých pozic znalost CNC programování, znalost mechaniky a hydrauliky

Nabízíme

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení

  • Prostředí nového moderního závodu s jedinečnou technologií, za jehož vznikem stojí stabilní společnost

  • Možnost být u budování nového týmu v rámci projektu na zelené louce, který do budoucna nabízí velký prostor k seberealizaci a růstu

  • Možnost zaškolení a získání praxe v R&D centru v Kodani

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4832091  Datum zveřejnění: 16.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.