Obsluha CNC frézovacího obráběcího centra - Lety u Dobřichovic

Středočeský kraj

Popis pozice

Rodinná firma s 30letou tradicí a skvělým vedením, které si váží svých lidí hledá šikovného a spolehlivého pracovníka na pozici obsluhy CNC frézovacího centra. Pokud máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů, technické myšlení a chuť se dále rozvíjet, neváhejte a přidejte se k nám.

Nabízím lokalitu Lety u Dobřichovic a pružnou pracovní dobu s pevným základem (7.30 – 14.00)

  • Obsluha a seřizování CNC frézovacích strojů.

  • Čtení a interpretace technické dokumentace.

  • práce na tříosém nebo pětiosém stroji v režimu 2,5D nebo 3,5D

  • strojní vybavení DMG nebo AXA

  • jednosměnný provoz

  • Výroba dílů podle výkresové dokumentace.

  • Kontrola kvality vyrobených dílů.

  • Údržba strojů a pracovního prostředí.

Profil kandidáta

  • znalost a praxe obsluhy CNC frézovacícho centra

  • znalost řídícího systému Haidenhain 6xx

  • částečná nebo plná znalost programování na stroji

  • nejméně vyučení v oboru

  • znalost čtení výkresové dokumentace

  • praxe ve strojírenství

  • zodpovědnost, spolehlivost, cit pro detail, dobrou prostorovou představivost

Nabízíme

  • práci na trvalý pracovní poměr v úspěšně dynamicky se rozvíjející společnosti s vlastním vývojem a výrobou s působností na zahraničních trzích

  • příspěvek na závodní stravování v místě pracoviště, občerstvení na pracovišti

  • pracovní oblečení, včetně údržby

  • pružná pracovní doba s pevným základem (7.30 – 14.00)

  • možnost dalšího zvyšování kvalifikace v oboru

  • zázemí seriózní české rodinné společnosti

  • práce v příjemném kolektivu a čistém prostředí moderních výrobních hal

  • možnost seberealizace na zajímavých projektech

  • dobrá dostupnost – vlak / autobus, možnost parkování v soukromém areálu firmy

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Zbořilová
+420 730 580 999
ID: 4834928  Datum zveřejnění: 21.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.