Finanční administrátor/ka

Praha

Popis pozice

Připojte se k týmu finančních specialistů na pozici Finančního administrátora v americké společnosti zabývající se výrobou helikoptér. Hledáme absolventa, ale i zkušeného člověka, který bude podporovat finanční tým.

  • Správa výkazů podle pravidel proplácení cestovních výdajů

  • Správa smluv

  • Zpracování a kontrola faktur

  • Účtování faktur do systému SAP

  • Správa kmenových dat dodavatelů a zákazníků

  • Komunikace se zákazníky ohledně nezaplacených faktur

  • Příprava dalších administrativních dokumentů

Profil kandidáta

  • Angličtina na úrovni B2

  • Zkušenost na obdobné pozici či vystudovaný finanční obor

  • Zkušenosti se systémem SAP výhodou, ale ne podmínkou

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • Vhodné pro absolventy

  • Možnost kariérního růstu

  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravenkový paušál, Cafeterie

  • Možnost práce na home office

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kamila Čučvarová
+420773769177
ID: 4836847  Datum zveřejnění: 22.5.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.