Pomocný operátor výroby

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Michalovce, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
4,6 EUR/hod.od 4,60€/ hod. +mzdové príplatky vyplývajúce zo ZP *po osvedčení sa prechod do interného stavu klienta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*obsluha strojného zariadenia, práca na linke
*zodpovednosť za kvalitu práce a dodržanie platných výrobných postupov;
*vykonávanie priebežnej kontroly kvality podľa platných smerníc;
*práca v 3-4 zmennej prevádzke;
*dodržiavanie zásad bezpečnosti;
*riadi sa pokynmi majstra;

*práca na hlavný pracovný pomer pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť;
*stravovanie zabezpečené priamo v závode;
*stabilný príjem, po osvedčení sa možnosť práce v internom stave spoločnosti,
*pravidelné školenia a možnosť profes.rastu

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ich záujem.
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať IBA vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Stabilná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Michalovciach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technicke, strojarske

Počet rokov praxe

2

*hľadáme manuálne zručných ľudí, ochotných pracovať v 3-4 zmennej prevádzke;
*samostatnosť;
* zodpovedný prístup k práci a dochádzke;

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Pastiriková
E-mail: poslať životopis
ID: 4243482  Datum zveřejnění: 21.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.