Pomocný operátor výroby

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Michalovce, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
4,6 EUR/hod.od 4,60€/ hod. +mzdové príplatky vyplývajúce zo ZP *po osvedčení sa prechod do interného stavu klienta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*obsluha strojného zariadenia, práca na linke
*zodpovednosť za kvalitu práce a dodržanie platných výrobných postupov;
*vykonávanie priebežnej kontroly kvality podľa platných smerníc;
*práca v 3-4 zmennej prevádzke;
*dodržiavanie zásad bezpečnosti;
*riadi sa pokynmi majstra;

*práca na hlavný pracovný pomer pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť;
*stravovanie zabezpečené priamo v závode;
*stabilný príjem, po osvedčení sa možnosť práce v internom stave spoločnosti,
*pravidelné školenia a možnosť profes.rastu

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o ich záujem.
Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať IBA vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Stabilná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v Michalovciach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technicke, strojarske

Počet rokov praxe

2

*hľadáme manuálne zručných ľudí, ochotných pracovať v 3-4 zmennej prevádzke;
*samostatnosť;
* zodpovedný prístup k práci a dochádzke;

Sme Manuvia – medzinárodná personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Zaisťujeme komplexný servis služieb náboru zamestnancov do spoločností. A to od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov o pracovníkov pri nástupe na pracovisko. Okrem náboru robotníckych pozícií vám môžeme ponúknuť aj naše služby v oblasti recruitmentu profesionálov a manažérov. Náš skúsený tím operuje naprieč Českom, Slovenskom a Maďarskom a je schopný vám poskytnúť špecialistov v niekoľkých rôznych odvetviach. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes! Naši skúsení náborári nájdu každému prácu na mieru.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Pastiriková
E-mail: poslať životopis
ID: 4243482  Datum zveřejnění: 24.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.