Ak máte platné papiere na VZV, poďte pracovať ako operátor logistiky v Ilave

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Ilava, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
7,11 EUR/hod.- docházkový bonus + výkonnostný bonus a ďalšie príplatky - brutto mzda sa pobyhuje od 1400Eur - 1700Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca vhodnejšia skôr pre mužov
• Práca na 3 zmeny
• Na dennej báze vykonávať príjem dodávok materiálu od dodávateľa.
• Vystavovať a archivovať sprievodnú dokumentáciu, značenie prijatého výrobného materiálu.
• Vykonávať uskladnenie materiálov v súlade s vyznačeným layoutom a princípom FIFO.
• Vykonávať včasný výdaj materiálu na základe požiadaviek výroby s použitím princípu KANBAN (alebo iných určených princípov).
• Vykonávať inventúry.
• Na dennej báze vykonávať dodávky hotovej výroby smerom k zákazníkovi v súlade s FIFO.
• Hlásiť všetky odchýlky od relevantných štandardných procesov nadriadenému.
• Udržiavať všetky používané nástroje/mechanizmy v čistote a poriadku, hlásiť nadriadenému všetky zistené poruchy.
• Plniť úlohy nariadené majstrom logistiky.
• Obsluha vysokozdvižného vozíka, výkon prác na vysokozdvižnom vozíku.
• Drobné opravy, údržba a čistenie zariadenia skladu, obalových materiálov a paliet.
• Udržiavať čistotu a poriadok na určených pracoviskách vo výrobných alebo skladových priestoroch podľa plánu CP/CP aktivít

• dochádzkový bonus
• výkonnostný bonus v % podľa výkonu
• bohatý sociálny program
• práca na TPP
• DOPRAVA zabezpečená s minimálnym poplatkom (Trasy z Trenčína, z DCA, Trenčianskej Teplej, Nemšovej, Valaskej Belej, Beluše, Ladiec, z Púchova cez Lednické Rovne)
• nadštandardné platové ohodnotenie v regióne
• teplá strava v jedálni

Informácie o výberovom konaní

Poprosím zasielať životopisy na adresu- [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel, výroba komponentov do motorových vozdiel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• platné papiere na VZV A,B,C,D,E,G, W1 trieda I,II- podmienkou
• ochota pracovať na zmeny
• dobrý zdravotný stav
• ochota pracovať nadčas
• zodpovednosť
• manuálna zručnosť

Sme Manuvia a hľadáme pracovníkov do rôznych oblastí.
Nájdeme Vám prácu na mieru.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4655872  Datum zveřejnění: 22.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 7,11 EUR/hod.