Operátor výroby v Ilave za viac ako 1100Eur v čistom

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Ilava, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
Od 1 000 EUR/mesiaczákladná mzda 6.22 Eur/hod docházkový bonus 90 Eur/mesiac výkonnostný bonus cca 90 Eur/mesiac poukážky za prácu cez sviatok a za nadčas na poobednej zmene v sobotu 40 Eur a ďalšie príplatky Netto mzda môže byť aj cez 1100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​• práca na 3 zmeny

​• výroba klimatizácií do áut
​• manipulačné práce vo výrobe - práca na poloautomatizovaných strojoch
​• obsluha technologických zariadení vo výrobe - nastavovanie programov
​• kontrola kvality výrobkov​

​DOPRAVA zabezpečená s minimálnym poplatkom (Trasy z Trenčína, z DCA, Trenčianskej Teplej, Nemšovej, Valaskej Belej, Beluše, Ladiec, z Púchova cez Lednické Rovne)
​• dochádzkový bonus 90 eur
​• výkonnostný bonus v % podľa výkonu ( cca 90Eur/mes.)
​• bohatý sociálny program(13. a 14.plat, letné prémie,poukážky, jednorázové bonusy)
​• práca na TPP
​• nadštandardné platové ohodnotenie v regióne
​• teplá strava v jedálni iba za 0,70 Eur​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Zaoberá sa predovšetkým výrobou klimatizačných zariadení v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​ochota pracovať na zmeny
​• dobrý zdravotný stav
​• ochota pracovať nadčas
​• zodpovednosť
​• prax vo výrobe výhodou, manuálna zručnosť​

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4810034  Datum zveřejnění: 17.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac