Vodič kamiónu

Marceng

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
2500 - 3000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame vodičov kamione pre významného klienta po celej Veľkej Británii. Uchádzači musia mať kvalifikacnu kartu vodica ( KVV , profesný preukaz ), byť k dispozícii na okamzity nastup.
Financne ohodnotenie:
£450/na tyzden
£50 bonus na tyzden pri dovezeni tovaru bez akychkolvek zavad.
Za siestu smenu priplatok £130
Robota moze obsahovat aj medzinarodnu dopravu do Belgicka ale nie dalej - s priplatkom £18.5 na ruku a £5/den stravneho.
Zakladana pracovna doba je 45 hodin/tyzden.
Musite byt k dispozicii na pracu cez Vianocne obdobie - zaco Vam bude vyplateny extra bonus
Uchadzaci musia byť schopní sa dohovoriť po anglicky na komunikatívnej úrovni.

Podrobnejsie informacie na emaily: [email protected]; [email protected]; [email protected]

pripadne tel. +421 948 367 290; +44 78 41 342 852

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinarodna kamionova doprava.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Sme personálna agentúra s dlhoročnými skúsenosťami so sidlom v Belfaste.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1898387  Datum zveřejnění: 14.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2500 - 3000 EUR/mesiac