Prodavač/ka prodejny maxidesign - oc breda & weinstein

mardes design & construction s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Fortny 49, 746 01 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
13400 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků (52233)

Pracoviště a kontakty

Firma:mardes design & construction s.r.o., IČ 28618955
Pracoviště:Mardes design & construction s.r.o. - pracoviště OC Breda&Weinstein, U Fortny 49/10, Město, 746 01 Opava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 13400 do 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:*SOU, praxe v obchodní činnosti výhodou, požadujeme znalost práce na PC, schopnost jednat se zákazníky, příjemné vystupování, samostatnost, schopnost aranžovat květiny výhodou, absolventi jsou vítaní!!
Mzda: 13 400 - 17 000 Kč, turnusové služby, pracovní smlouva na dobu neurčitou, plný úvazek, otevírací doba prodejny: PO - NE 9:00 - 21:00.
Nástup: ihned, pracoviště: pracoviště OC Breda&Weinstein, U Fortny č.p. 49/10, Opava.
Nabízíme: zaměstnanecké benefity. KO: Lichnovská Kateřina Ing., e-mail: [email protected]. Životopis zasílejte na e-mail: [email protected], následně budou vhodní uchazeči pozváni na pohovor. Nekompletní životopisy budou vyřazeny.

Poslední změna:2016-12-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11822500748

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC