Tvorca anglických učebných materiálov

MarDur s. r. o.

Miesto práce
Slovenská republika, Česká republika
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Ponúkaný plat (brutto)
Podľa dohodnutého rozsahu činností a zodpovedností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba obsahu učebnice anglického jazyka pre základné školy.
Náplň práce:
- tvorba metodiky pre učebnicu anglického jazyka pre 1 až 9 ročník základných škôl,
- tvorba štruktúry a obsahovej náplne učebnice,
- tvorba učebných textov, cvičení a metodiky pre jednotlivé cvičenia pre jednotlivé lekcie,
- návrh finálnej úpravy jednotlivých kapitol z hľadiska didaktiky,
- zabezpečenie jazykovej korektúry
- koordinácia pripomienkovania a finalizácia učebnice

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov, Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov, za účelom náborového procesu spoločnosti MarDur s.r.o..

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na emailovú adresu mhakelova@mardur.sk. Iba životopisy zaslané na danú adresu budú ďalej spracované!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Inštitúcie v oblasti vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

spoluucast na tvorbe min. 1 publikácie v AJ

V rámci výberového konania je výhodou ak uchádzač má skúsenosti z tvorby učebníc, publikácií alebo iných vzdelávacích materiálov v anglickom jazyku.

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na emailovú adresu mhakelova@mardur.sk.

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na emailovú adresu zamestnanie@mardur.sk.

Kontaktovať budeme iba záujemcov o pracovnú pozíciu, ktorí splnia naše požiadavky pre danú pozíciu.

Ďakujeme všetkým záujemcom za účasť na danom pohovore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MarDur s.r.o.
Klemensova 15
811 09 Bratislava
ID: 1297639   Datum zveřejnění: 19.7.2012