Tvorca anglických učebných materiálov

MarDur s. r. o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Česká republika, Slovenská republika
  • Ponúkaný plat (brutto): Podľa dohodnutého rozsahu činností a zodpovedností.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Tvorba obsahu učebnice anglického jazyka pre základné školy.
Náplň práce:
- tvorba metodiky pre učebnicu anglického jazyka pre 1 až 9 ročník základných škôl,
- tvorba štruktúry a obsahovej náplne učebnice,
- tvorba učebných textov, cvičení a metodiky pre jednotlivé cvičenia pre jednotlivé lekcie,
- návrh finálnej úpravy jednotlivých kapitol z hľadiska didaktiky,
- zabezpečenie jazykovej korektúry
- koordinácia pripomienkovania a finalizácia učebnice
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Iné vzdelávacie organizácie

Inštitúcie v oblasti vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - expert, tlmočenie

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
spoluucast na tvorbe min. 1 publikácie v AJ
V rámci výberového konania je výhodou ak uchádzač má skúsenosti z tvorby učebníc, publikácií alebo iných vzdelávacích materiálov v anglickom jazyku.

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na emailovú adresu mhakelova@mardur.sk.

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na emailovú adresu zamestnanie@mardur.sk.

Kontaktovať budeme iba záujemcov o pracovnú pozíciu, ktorí splnia naše požiadavky pre danú pozíciu.

Ďakujeme všetkým záujemcom za účasť na danom pohovore.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov, Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov, za účelom náborového procesu spoločnosti MarDur s.r.o..

V prípade záujmu zašlite Váš životopis na emailovú adresu mhakelova@mardur.sk. Iba životopisy zaslané na danú adresu budú ďalej spracované!
Adresa spoločnosti
MarDur s.r.o.
Klemensova 15 Zobrazit na mapě
811 09 Bratislava
ID: 1297639   Datum zveřejnění: 19.7.2012
Společnost: MarDur s. r. o.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce