Obchodní referent/ka - nákupčí

Mária Horňáková (MPSV)

Místo práce
Havlíčkova 2838, 767 01 Kroměříž, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-14
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mária Horňáková, IČ 46295640, http://horma.cz
Pracoviště:Havlíčkova 2838/112, 767 01 Kroměříž 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-14
Mzdové rozpětí:od 20000 do 40000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Kroměříž
- jednání s obchodními partnery, přijímání objednávek, zadávání výroby, zodpovědnost za kontrolu kvality výrobků, příprava fotodokumentace a propagačních materiálů, spolupráce na nových zajímavých projektech pro významné společnosti
- SŠ/VŠ vzdělání, zkušenosti na podobné pozici výhodou, ŘP sk. B, znalost práce ve Wordu, Excelu, Outlooku, Photoshopu, výborná znalost NJ, AJ výhodou, reprezentace společnosti, chuť a ochota pracovat, energie a obchodní duch
- PD Po-Pá 7:00 - 16:00 hod., PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- nabízíme - samostatnost a možnost rozvoje, nadprůměrné mzdové ohodnocení HM 20 000 - 40 000 Kč + odměny, férové jednání, možnost nástupu ihned
- kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 11708050739

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - grafické programy
Práce s PC - jiné
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Němčina - Aktivní