Všeobecná sestra, bratr

Marianum, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
68, 747 55 Jakartovice, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Marianum, příspěvková organizace, IČ 71197061
Pracoviště:Marianum, příspěvková organizace - Chráněné bydlení, Deštné 68, Jakartovice, 747 55 Litultovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SŠ s maturitou, podmínkou registrace bez odborného dohledu.
Mzda 22 000 Kč, 1-směnný provoz, prac. doba pružná (pouze pondělí - pátek), prac. poměr na dobu určitou - 2 roky a poté prodloužení na neurčito, pracoviště Jakartovice Deštné, nástup dle domluvy, KO: Janýška Antonín Ing., tel.: 553 608 515 nebo 553 621 284, životopis zašlete na e-mail: antonin.janyska@marianum-opava.

Poslední změna:2016-10-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11507360746

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou