Operátor/ka CCTV - Praha 9 a Praha 10: Nadstandardní bonusy

Mark2 Corporation Czech a.s.

Drahobejlova 1598/39, 19000 Praha - Libeň, Česká republika, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
80,- Kč za hodinu na HPP + odměny za výkonnost ve výši 30 - 50% mzdy.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obsluha bezpečnostních systémů – kamerový systém, EZS, EPS
• Zpracování reportů a vedení evidence o průběhu služby
• Kontrola kvality plnění úkolů pracovníků směny
• Komunikace se servisními organizacemi a klientem
• Práce ve směnném provozu

Práce v 6, 8 nebo 12 hodinových směnách, práce vhodná i pro ŽENY a invalidní důchodce.

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Znalost práce na PC
• Schopnost celou směnu sedět a sledovat monitory
• Trestní bezúhonnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 80,- Kč za hodinu na HPP + odměny za výkonnost ve výši 30 - 50% mzdy.
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Náborový příspěvek 3.000,- Kč po odpracování 3 měsíců
• Možnost profesního i platového růstu
• Bohatý motivační program

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

M2C je česká společnost s mezinárodní působností, která je 29 let na trhu. Českým a mezinárodním investorům z nejrůznějších odvětví nabízíme služby integrovaného facility managementu. Díky dlouholetým zkušenostem a know-how v rámci služeb ostrahy, údržby a úklidu.
ID: 2893998  Datum zveřejnění: 16.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 80,- Kč za hodinu na HPP + odměny za výkonnost ve výši 30 - 50% mzdy.