Kamerový dohled - Praha

Mark2 Corporation Czech a.s.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
19.03.2017
Mzdové podmínky (brutto)
110 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

Přijmeme muže i ženy na pozici Kamerový dohled:

• Obsluha bezpečnostních systémů – kamerový systém, EZS, EPS
• Zpracování reportů a vedení evidence o průběhu služby
• Kontrola kvality plnění úkolů pracovníků směny
• Komunikace se servisními organizacemi a klientem

Práce v 8-12 hodinových směnách, práce vhodná i pro ŽENY!
Práce vhodná i pro invalidní důchodce.

Požadavky:

• Znalost práce na PC
• Schopnost celou směnu sedět a sledovat monitory
• Trestní bezúhonnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• odměny za výkonnost ve výši 30 - 50% mzdy.
• Zázemí stabilní společnosti a možnost dlouhodobé spolupráce
• Možnost profesního i platového růstu
• Možnost týdenních výplat

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

M2C je česká společnost s mezinárodní působností, která je 29 let na trhu. Českým a mezinárodním investorům z nejrůznějších odvětví nabízíme služby integrovaného facility managementu. Díky dlouholetým zkušenostem a know-how v rámci služeb ostrahy, údržby a úklidu.
ID: 2977052  Datum zveřejnění: 16.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 110 Kč/hodina