Kamerový dohled - 95-120,- Kč

Mark2 Corporation Czech a.s.

Místo práce
Drahobejlova 1019/27, 19000 Praha - Libeň, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
29.05.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme muže i ženy na pozici Kamerový dohled:

• Obsluha bezpečnostních systémů – kamerový systém, EZS, EPS
• Zpracování reportů a vedení evidence o průběhu služby
• Kontrola kvality plnění úkolů pracovníků směny
• Komunikace se servisními organizacemi a klientem

Práce v 8-12 hodinových směnách, práce vhodná i pro ŽENY!
Práce vhodná i pro invalidní důchodce.

Požadavky:
• Znalost práce na PC
• Schopnost celou směnu sedět a sledovat monitory
• Trestní bezúhonnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 95,- Kč na hodinu + odměny za výkonnost ve výši 30 - 50% mzdy.
• Zázemí stabilní společnosti a možnost dlouhodobé spolupráce
• Možnost profesního i platového růstu
• Možnost týdenních výplat

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

M2C je česká společnost s mezinárodní působností, která je 29 let na trhu. Českým a mezinárodním investorům z nejrůznějších odvětví nabízíme služby integrovaného facility managementu. Díky dlouholetým zkušenostem a know-how v rámci služeb ostrahy, údržby a úklidu.
ID: 3072978  Datum zveřejnění: 22.5.2017