Automechanik - slaboprúd

MarkMont,s.r.o.

Miesto práce
Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
100 - 140 Kč/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme automechanika na slaboprúd a vykonávanie údržby a opráv na nákladných vozidlách podľa poptreby

Ubytovanie a cesta hradená firmou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme spoločnosť pôsobiaca v európskej únii v oblasti, zabezpečenia kompletných služieb, prenájmu pracovných síl – personálny leasing. Naša činnosť, spoločnosť začala na trhu, ako stavebná – strojárenská a elektrotechnická firma a tieto služby využívajú naši klienti do dnes (spolupráca na zmluvu o dielo).

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B

- platné vyhlášky

Sme spoločnosť pôsobiaca v európskej únii v oblasti, zabezpečenia kompletných služieb, prenájmu pracovných síl.
ID: 2152869  Datum zveřejnění: 22.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 100 - 140 Kč/hodina