Prodavač elektroniky

Maronet s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Jičínská 1350, 1 2 Mladá Boleslav, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-19
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb (52236)

Pracoviště a kontakty

Firma:Maronet s.r.o., IČ 28823893
Pracoviště:Partnerská prodejna Vodafone CZ - Olympia centrum, Jičínská 1350, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-19
Mzdové rozpětí:od 25000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ŽIVOTOPISY ZÁSÍLEJTE NA MAIL: [email protected] Tel.kontakt: 778 008 118
Nástup možný ihned!
Hledáme flexibilního kolegu se smyslem pro prodej.
Nabízíme:
Výborné motivační ohodnocení.
Zaměstnanecké výhody jako jsou stravenky, neomezené volání a sms v rámci celé ČR a mnoho dalších.
ŽIVOTOPISY ZÁSÍLEJTE NA MAIL: [email protected], Tel.kontakt: 778 008 118

Poslední změna:2016-12-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Semily

číslo volného místa: 10212180759

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou