Asistent/ka manažera

Martin Staňo (MPSV)

Místo práce
Folknářská 1246, 405 02 Děčín, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní administrativní pracovníci a asistenti (334)

Pracoviště a kontakty

Firma:Martin Staňo, IČ 69409285
Pracoviště:Martin Staňo - 02 (Českomoravská stavební spořitelna), Folknářská 1246/21, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-05-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Folknářská č.p. 1246/21
Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání, flexibilitu, dobré komunikační dovednosti, znalost práce na PC, ŘP sk. B výhodou.
Nabízíme: Nadstandardní finanční ohodnocení, kvalitní zaškolení, možnost profesního růstu, zajímavou a perspektivní práci v dobrém kolektivu, silné zázemí stabilní a úspěšné společnosti - ČMSS, práci na HPP
Kontaktní osoba: Martin Staňo, zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: [email protected] do 10.4.2015, výběrové řízení proběhne ve dnech 15.4. - 30.4.2015.

Poslední změna:2015-03-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Děčín

číslo volného místa: 8637190789

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC