Obsluha čerpací stanice

Martin Tichý (MPSV)

Místo práce
Kaplická 469, 382 32 Velešín, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-21
Mzdové podmínky (brutto)
70 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků (52450)

Pracoviště a kontakty

Firma:Martin Tichý, IČ 60842636
Pracoviště:Martin Tichý - BENZINA VELEŠÍN, Kaplická 469, 382 32 Velešín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-21
Mzdové rozpětí:od 70 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Obsluha čerpací stanice - vzdělání nižší střední odborné a vyšší - Pracoviště Velešín. Práce je vhodná pro brigádníky, zaměstnané osoby, jedná se o obsluhu čerpací stanice BENZINA ve Velešíně. Směny jsou nahodilé dle nemoci a dovolených a potřeb zaměstnanců. Zaškolení zajistíme. Dohoda o provedení práce, prac. doba nepřetržitá. Nástup dle dohody. Mzda 70,-- Kč /h hrubého. Kontakt: 773 479 281 Tichý, [email protected].

Poslední změna:2016-11-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 11726790751

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity