Školník - topič

Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Tyršova 500, 679 61 Letovice, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-06
Mzdové podmínky (brutto)
7538 - 15076 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správci objektů (51530)

Pracoviště a kontakty

Firma:Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace, IČ 66596882
Pracoviště:Tyršova č.p. 500/6, 679 61 Letovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-06
Mzdové rozpětí:od 7538 do 15076 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Možnost práce na plný nebo poloviční pracovní úvazek.
Požadavky: výuční list, ŘP sk. B, komunikativnost a manuální zručnost, výhodou osvědčení o způsobilosti topiče k obsluze nízkotlakých kotlů a osvědčení o způsobilosti k obsluze plynových zařízení, výhodou osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb.
Výše platu: 7538,- Kč při polovičním úvazku, 15076,- Kč při celém úvazku.
Přihlášky do výběrového řízení včetně dokladů o dosaženém vzdělání, životopisu a přehledu o absolvované praxi zasílejte na výše uvedenou adresu do 23.12.2016.

Poslední změna:2016-12-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 11816550768

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B