Odborný asistent/asistent

Masarykova univerzita (MPSV)

Místo práce
Lipová 507, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
9300 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti na vysokých školách (23104)

Pracoviště a kontakty

Firma:Masarykova univerzita, IČ 00216224
Pracoviště:MU - Fakulta ekonomicko správní, Lipová 507/41a, Pisárky, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 9300 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Děkan Ekonomicko-správní fakulty MU vyhlašuje podle § 77 zákona č. 111/98 Sb. výběrové řízení: pro Katedru ekonomie
1 místo vysokoškolského učitele v kategorii odborný asistent/asistent na částečný úvazek 0,5

Náplň práce:
" Výuka předmětů Základy ekonomie, Mikroekonomie, Makroekonomie a Hospodářská politika v prezenční i kombinované formě
" Vědecko-výzkumná činnost na projektech katedry, pravidelná publikační činnost, získávání vědecko-výzkumných grantů a projektů
" Participace na evaluačních, vnějších a jiných projektech katedry

Požadujeme:
" Probíhající nebo ukončené doktorské studium v oboru Ekonomie nebo Hospodářská politika
" Výborné dosavadní publikační výsledky v přislušném oboru
" Schopnost přednášet a publikovat v českém a anglickém jazyce
" Zkušenosti s řešením vědecko-výzkumných projektů

Nabízíme:
" zajímavou a samostatnou práci
" zázemí významné a úspěšné instituce
" možnost osobního růstu

Podklady k výběrovému řízení:
" Životopis
" Seznam publikací
" Seznam citačních ohlasů na své publikace
" Přehled projektů vědy a výzkumu, na kterých uchazeč participoval
" Motivační dopis spolu s vizí vlastního působení na KE (cca 1 strana A4).
" Kopie dokladů o dosažené kvalifikaci

Předpokládaný nástup květen 2017

Přihlášky doložené podklady k výběrovému řízení zasílejte do 3. 4. 2017 pomocí e-přihlášky na webových stránkách Masarykovy univerzity http://www.muni.cz/general/employment_offers/34246v
Bližší informace je možno získat na personálním oddělení Ekonomicko-správní fakulty MU, JUDr. Pavla Zapletalová, telefon 549497358.

Poslední změna:2017-03-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12273330752

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně