Pultový prodej a příprava jídel (Pracovník rychlého občerstvení)

Master Mariner s.r.o.

U Hellady 697/4, 14000 Praha 4, Hlavní město Praha, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
18.000 - 24.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do týmů našich restaurací NORDSEE sympatické kolegyně a kolegy, kteří jsou komunikativní a stejně jako my milují ryby. Pro naše zákazníky chceme zabezpečit perfektní servis, proto hledáme kolegy, kteří se nebojí komunikovat se zákazníkem, jsou schopni poradit, doporučit jídlo, obsloužit zákazníka, být milí a při tom vše dělat s chutí.
Pokud chcete pracovat pro evropskou jedničku ve svém oboru, jste týmový hráč a chcete za svou práci být adekvátně odměněni, pojďte mezi nás. My v NORDSEE Vás rádi uvítáme.

Náplň práce:
- Pultový prodej, komunikace a obsluha zákazníků
- Příprava jídel
- Používání pokladen a manipulace s hotovostí
- Příjem a manipulace se zbožím
- Dodržování zásad hygieny a HACCP obecně

Zaměstnanecké výhody, benefity

bonusy a prémie dle tržby provozovny, sleva na firemní produkty a jídla

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Chuť pracovat v gastronomii
- Přirozené přátelské vystupování, upravenost a sympatický vzhled
- Vzorný přístup k plnění úkolů a cílů svěřených nadřízeným
- Ochota dále se vzdělávat a rozvíjet
- Platný potravinářský průkaz platný v ČR
- Trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NORDSEE - evropská jednička v provozování rybích restaurací fastfoodového typu.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2695849  Datum zveřejnění: 18.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18.000 - 24.000 Kč